Ansatte

Sentral ledelse

Eirik Hågensen

31 00 73 20
eirikh@viken.no
Rektor Fagskolen i Viken

Hanne Drange Ystenæs

+47 905 27 441
hanney@viken.no
Økonomileder

Josefine V. Daniels

97 12 87 74
josefineda@viken.no
Kvalitetsleder/LOKUT FiV

Ketil Solbakke

95 91 13 03
ketils@viken.no
Prorektor FiV Øst
Fredrikstad

Nils Ivar Pedersen

94 14 88 65
nilspe@viken.no
Prorektor FiV Vest
Kongsberg

Utvikling og Internasjonalisering

Beate Calleja

31 00 73 25/ +47 45 72 50 93
beatec@viken.no
Internasjonal koordinator
Kongsberg

Helene Karin Mallasvik

69 38 13 00
helenemal@viken.no
Prosjektleder
Fredrikstad

Jonny Pettersen

31 00 73 23
jonnyp@viken.no
Utviklingsleder
Kongsberg

Kyrre Romuld

40453011
kyrrer@viken.no
Reiseliv

Marita Stene Pettersen

92841854
maritape@viken.no
Prosjektleder frisørfag
Fredrikstad

Tommy E. Hvidsten

31 00 73 26
tommyhv@viken.no
Prosjektleder
Kongsberg

Tonje Elisabeth Ristvedt

31 00 73 31
tonjeri@viken.no
Prosjektkoordinator
Kongsberg

Kommunikasjon

Christina Bang-Olsen (i permisjon)

90 82 22 63
christinab@viken.no
Innovasjon og markedsleder
Fredrikstad

Eileen Bergstrøm

+47 900 66 387
eileenbe@viken.no
Markedsleder (vikar)
Fredrikstad

Lokal ledelse Fredrikstad

Fredrik Rene Hæren

48 27 01 77
fredrikha@viken.no
Utdanningsleder helse- og oppvekst
Fredrikstad

Ketil Solbakke

95 91 13 03
ketils@viken.no
Prorektor FiV Øst
Fredrikstad

Ole Kristian Thoresen

92 42 20 92
oletho@viken.no
Utdanningsleder TIP/Kjemi
Fredrikstad

Tommy K. Moen

91 81 02 03
tommym@viken.no
Utdanningsleder Bygg/BIM/Elektro
Fredrikstad

Lokal ledelse Kongsberg

Gunn-Marit Storum

69 38 13 00
gunnmarits@viken.no
Utdanningsleder fellesfag/bygg/anlegg
Kongsberg

Lene Fosso Gravningsbråten

+47 936 50 080
lenegra@viken.no
HR- og administrasjonsleder
Kongsberg

Mette Marthinsen

69 38 13 00
mettema@viken.no
Utdanningsleder helse- og oppvekst
Kongsberg

Nils Ivar Pedersen

94 14 88 65
nilspe@viken.no
Prorektor FiV Vest
Kongsberg

Per Anton Hansen

31 00 73 27
perhans@viken.no
Utdanningsleder TIP og elektro
Kongsberg

Stine Hvila Lind

31 00 73 32
stinel@viken.no
Fagleder for utdanningskvalitet
Kongsberg

Lokal ledelse Rud

Anne Liv Bjerkreim

67176321/ 90144805
annebje@viken.no
Avdelingsleder Rud
Rud

Lokal ledelse Strømmen

Vera Skarnes

951 21 267
veras@viken.no
Avdelingsleder - Strømmen
Strømmen

Lokal ledelse Geilo

Sunniva Buseth Kåpvik

+47 45 72 69 03
sunnivaka@viken.no
Avdelingsleder
Geilo

Lokal ledelse Bjørkelangen

June Kristin Melby Enger

936 91 658
junee@viken.no
Avdelingsleder
Bjørkelangen

Lokal ledelse Vestby

Matz André Antonsen

905 74 595
matza@viken.no
Avdelingsleder - Vestby
Vestby

Administrasjon

Anette Eriksen

47 37 25 42
anetteeri@viken.no
Studiekoordinator Anlegg/Bygg/KEM og BIM
Kongsberg

Ann-Kristin Bredal-Thorsen Torstensen

32 30 33 02
annkristit@viken.no
Administrasjonskonsulent
Kongsberg

Anne-Bente Aronsen

456 15 848
annebentea@viken.no
Administrasjonen - Strømmen
Strømmen

Berit Andersen

480 93 311
berita@viken.no
Studentadministrasjon
Fredrikstad

Erik Nordgård (i permisjon)

eriknor@viken.no
Studiekoordinator tekniske fag
Fredrikstad

Erik Stordahl

69 38 13 11
erikstord@viken.no
Administrasjonskonsulent
Fredrikstad

Fredrik Wold

32 30 33 04
fredrikrw@viken.no
Studiekoordinator helse oppvekst og ledelse
Kongsberg

Hanne Moen

69 38 13 30
hannemo@viken.no
Resepsjon, kontormedarbeider
Fredrikstad

Hilde Molund

+47 95 17 69 23
hildemol@viken.no
Studiekoordinator helse oppvekst og ledelse
Fredrikstad

Ida Lutnæs

+47 468 14 414
idalut@viken.no
Eksamenskoordinator
Fredrikstad

Kari Anne Nordby

63854404
karinor@viken.no
Administrasjonen - Bjørkelangen
Bjørkelangen

Kathrine Grønli

90517386
kathrinegr@viken.no
Administrasjonskonsulent
Kongsberg

Kim E. Sembsmoen

31 00 73 30
kimse@viken.no
IT-ansvarlig
Kongsberg

Linda Marie Bang

+47 464 70 898
lindaban@viken.no
Studiekoordinator tekniske fag
Fredrikstad

Liv Ildrid Foss

31 00 73 24
livfo@viken.no
Administrasjonskonsulent
Kongsberg

Marit Johnsdatter Michalsen

69 38 13 00
maritmic@viken.no
Administrasjonskonsulent
Kongsberg

Marte Gustavsen Ødegården

47482223 / 32 30 33 03
marteod@viken.no
Studiekoordinator korte utdanningsløp
Kongsberg

May Helen Hoffart

69 38 13 00
mayho@viken.no
Lærling kontorfag
Kongsberg

Nina Manov

99 55 92 05
ninelam@viken.no
Praksis og ferdighetskoordinator Helse og oppvekst
Fredrikstad

Olga K. Mathisen

45 72 56 41
olgam@viken.no
Administrasjonskonsulent
Kongsberg

Sissel Annett Myklebust

69 38 13 00
sisselmy@viken.no
Studentadministrasjon
Fredrikstad

Stefan Staniskovic

69 38 13 00
stefas@viken.no
Administrasjonskonsulent
Fredrikstad

Sunniva Buseth Kåpvik

+47 45 72 69 03
sunnivaka@viken.no
Avdelingsleder
Geilo

Suzanne Stuvstad

69 38 13 00
suzannest@viken.no
Studiekoordinator TIP/Elektro og Data
Kongsberg

Tove Øines

916 48 004
toveo@viken.no
Fagskolekoordinator

Elektrofag

Tom Erik Kjøniksen

69 38 13 10
tomk@viken.no
Faglærer / IKT- pedagogisk ansvarlig
Fredrikstad

Helsefag

Anita Magnor Bjerk

anitabje@viken.no
Studentveileder
Fredrikstad

Tone Marita Eide

69 38 13 06
toneei@viken.no
Praksiskoordinator
Fredrikstad

Ledelse-, økonomi- og markedsføringsfag

Heidi Gamlesanne

69 38 13 31 / 95 40 26 67
heidig@viken.no
Faglærer ledelsesfag
Fredrikstad